Uudised

Kräshil astuvad koos üles Liis Lemsalu ja “Tähtede lava” võitja Annabelle Ats

ETV “Tähtede lava” lauluvõistluse võitja Annabelle Ats astub üles 8.-9. juunil toimuval laste jazzifestivalil Kräsh, kus saab lava jagada poplauljatari Liis Lemsaluga. 

13-aastane võimsa häälega ja särasilmne Tartumaa tüdruk Annabelle Ats krooniti parimaks nooreks lauljaks pühapäeval, 5. mail toimunud “Tähtede lava” finaalsaates. Tänavu pani Tallinna laste jazzifestival Kräsh populaarsel lastelaulukonkursil võitjatele auhindadeks nii festivalipassid kui ka ühiskontserdi andmise festivali noortelaval. Lisaks sellele sai vanima vanuserühma võitja võimaluse astuda Kräshil duetipartnerina üles Liis Lemsaluga. Annabelle sõnas, et on selle võimaluse üle väga rõõmus ja tänulik. “Nii tahaks juba Liisi repertuaarist mõne loo välja valida!” kommenteeris värske võitja elevusega.

Ka Lemsalu ootab ühist ülesastumist põnevusega. “Noortega koos lava jagamine on alati väga tore ettevõtmine. Lauluvõistlused on head proovikivid noorele lauljale ja annavad kindlasti neile väga palju kogemust ja julgust juurde. Olla osa nende teekonna algusest on puhas rõõm,” ütles Lemsalu.

Tallinna laste jazzifestival Kräsh toimub 8.-9. juunini Eesti Noorsooteatris. Lisaks saab kuni 8. maini kandideerida noortele muusikutele ja muusikasõpradele mõeldud muusikalaagritesse, mis leiavad aset 5.-7. juunini Tallinna Muusika- ja Balletikoolis MUBA. Muusikalaagrite kohta leiab rohkem infot Kräshi kodulehelt

Kräshi festivalipassid ja päevapassid on müügil Piletikeskuses. Programmi ja uudistega saab end kursis hoida Kräshi kodulehel, Facebookis ja Instagramis. Kräsh toimub Jazzkaare ja UNESCO muusikalinna Tallinna eestvedamisel.

Foto Liis Lemsalust leiad SIITVaata esimese Kräsh festivali aftermovie’t SIIT.Link kopeeritud