Kräshi muusikalaagrid

Tõeline muusikasõber

8-11 aastased tõelised muusikasõbrad saavad Hanna-Liina Võsa ja Miina Kullamaa juhendamisel tutvuda muusikavaldkonna telgitagustega ning ennast seal proovile panna. Kunsti- ja kultuuri minnakse ühiselt uudistama nii jazziklubisse Philly Joe’s Tallinn kui ka Telliskivi Loomelinnakus asuvasse fotokunstikeskusesse Fotografiska. Eriti äge loome- ja meisterdamistuba ootab noori aga laste- ja noorte loovuskiirendis Vivistop Telliskivis. Lisaks muusikale ning kunstile on osalejatel võimalus siseneda ka põnevasse tele- ja multimeedia maailma, kus saadakse kogemus nii intervjueerija kui intervjueeritava rollis. Ühised musitseerimissessioonid, kohtumised muusikutega ning üllatusi jääb varuks veelgi! 

Muusikalaager toimub 5.-7. juuni Tallinna Muusika- ja Balletikoolis MUBA. Tallinna laste jazzifestivali Kräsh missiooniks on nakatada noori muusikapisikuga, inspireerida rütmimuusika võlumaailmaga ja avardada nende üldist silmaringi.

Kolmepäevase muusikalaagri hind on 110 eurot. Kandideerimise tähtaeg on 8. mai. Muusikalaagrites osalejate arv on piiratud ning valituks osutunud noortega võetakse ühendust hiljemalt 10. mail.