Kräshi muusikalaagrid

Tõeline muusikasõber

8-12 aastased tõelised muusikasõbrad saavad Hanna-Liina Võsa ja Miina Adermanni juhendamisel tutvuda muusikavaldkonna telgitagustega ning ennast seal proovile panna. Külastatakse nii Eesti jazzmuusikute kodu Philly Joe’s jazziklubi kui ka Islandi kunstniku Shoplifter ruumiinstallatsiooni Kai Kunstikeskus. Lastel on võimalus siseneda ka põnevasse tele- ja multimeedia maailma, kus saadakse kogemus nii intervjueerija kui intervjueeritava rollis. Külla tuleb ka multiinstrumentalistist-helilooja Erki Pärnoja, kes avab noortele oma loomingu ja tööde tagamaid. Mõlemas fookusgrupis saavad lapsed kogeda ka ühiseid musitseerimissessioone. Üllatusi ning kohtumisi on varuks veelgi!

Muusikalaagrid toimuvad 7.-9. juuni Tallinna Muusika- ja Balletikoolis MUBA. Tallinna laste jazzifestivali Kräsh missiooniks on nakatada noori muusikapisikuga, inspireerida neid rütmimuusika võlumaailmaga ja avardada nende üldist silmaringi.

Kolmepäevase muusikalaagri hind on 90 eurot. Kandideerimise tähtaeg on 5. mai. Muusikalaagrites osalejate arv on piiratud ning valituks osutunud noortega võetakse ühendust hiljemalt 10. mail.