Kräshi muusikalaagrid

Noor musitseerija

Ootame ansamblimängu suunaga laagrisse kandideerima 12-16 aastasi noori instrumentaliste ja vokaliste. Laagri “Noor musitseerija” juhendajateks on rahvusvahelise kogemusega laulja ja helilooja  Pille-Rite Rei ning pop- ja jazzbändidest tuntud trummar Ahto Abner. Lisaks bänditundidele saavad musitseerijad salvestamiskogemuse uues MUBA helistuudios, kohtuvad inspireeriva multiinstrumentalistist-helilooja Erki Pärnojaga ning õpivad muusikakirjutamise ABC-d. Kolmepäevase bänditegemise tulemusena esinetakse laagris õpitud paladega festivalil ka teistele omaealistele. Loomulikult peavad osa külaskäike ja kohtumisi ka üllatuseks jääma! 

Muusikalaagrid toimuvad 7.-9. juuni Tallinna Muusika- ja Balletikoolis MUBA koostöös MUBA, Eesti Jazzliidu ja jazziklubiga Philly Joe’s Tallinn. Tallinna laste jazzifestivali Kräsh missiooniks on nakatada noori muusikapisikuga, inspireerida neid rütmimuusika võlumaailmaga ja avardada nende üldist silmaringi.

Kolmepäevase muusikalaagri hind on 90 eurot. Kandideerimise tähtaeg on 5. mai. Muusikalaagrites osalejate arv on piiratud ning valituks osutunud noortega võetakse ühendust hiljemalt 10. mail.