Kräshi muusikalaagrid

Noor musitseerija

Ootame ansamblimängu suunaga laagrisse kandideerima 12-18 aastaseid noori instrumentaliste ja vokaliste. Laagri “Noor musitseerija” juhendajateks on rahvusvahelise kogemusega laulja ja helilooja  Pille-Rite Rei ning pop- ja jazzbändidest tuntud kitarrist Marek Talts. Lisaks bänditundidele saavad musitseerijad salvestamiskogemuse uues MUBA helistuudios, kohtuvad inspireerivate muusikutega ning õpivad muusika kirjutamise ABC-d. Kunsti- ja kultuuri minnakse ühiselt uudistama nii jazziklubisse Philly Joe’s Tallinn kui ka Telliskivi Loomelinnakus asuvasse fotokunstikeskusesse Fotografiska. Kolmepäevase bänditegemise tulemusena esinetakse laagris õpitud paladega festivalil ka teistele omaealistele. Loomulikult peavad osa külaskäike ja kohtumisi ka üllatuseks jääma!  

Muusikalaager toimub 5.-7. juunil Tallinna Muusika- ja Balletikoolis MUBA. Tallinna laste jazzifestivali Kräsh missiooniks on nakatada noori muusikapisikuga, inspireerida rütmimuusika võlumaailmaga ja avardada nende üldist silmaringi.

Kolmepäevase muusikalaagri hind on 110 eurot. Kandideerimise tähtaeg on 8. mai. Muusikalaagrites osalejate arv on piiratud ning valituks osutunud noortega võetakse ühendust hiljemalt 10. mail.