Uudised

KRÄSH tuleb taas!

Tallinna laste jazzifestival Kräsh on muusikafestival, mis on loodud spetsiaalselt lastele ja noortele. Hariv, innustav ja noori muusika juurde toov festival on ellu kutsutud festivali Jazzkaar ja UNESCO muusikalinn Tallinna koostöös ning toimub uuel aastal 8–9. juunil Eesti Noorsooteatris teist korda. Rütmimuusikast inspireeritud Tallinna laste jazzifestival Kräsh kostitab osalejaid õpitubade, kohtumiste, vestlusringide ning kontsertprogrammiga.

Kahepäevase jazzipeo peaesinejateks on nii Eesti tuntud ja armastatud artistid kui ka mitmed erinevad noored kollektiivid.Festivali kõige erilisemaks kohaks on noortelt noortele lava Noorsooteatri black boxis, kus astub üles üle kümne  lastest ja noortest koosnevat koosseisu. 

Lisaks pakub programm üllatusterohkeid tegevusi põnevate töötubade ning muusikutega kohtumiste näol. “Kohtumine muusikuga” on vestlusformaat, kus lapsed ja noored saavad kuulda artisti muusikuks olemise rõõmudest ja muredest, inspiratsioonist, tööfilosoofiast jpm.

Milline nägi välja ja mis toimus maailma kõige esimesel Tallinna laste jazzifestivalil Kräsh? – vaata kohe meie ametlikku afermovie’t. Tegemist on soodusmüügiga ning festivali programm ning esinejad hõisatakse välja märtsis 2024. 

Kohtume Kräshil!

Link kopeeritud